Неділя, 09.08.2020, 21:40
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

БІБЛІОТЕКА ЗОШ №1 м.Славутича

Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально [177]
Виставки [33]
Заходи [81]
Видавнича діяльність [22]
рекомендаційна бібліографія, пам'ятки, бюлетені нових надходжень, огляди літератури, тощо
Ми пишаємось [7]
Кінозал [13]
екранізація програмових творів
Наші партнери
Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області
Славутицький міський методичний центр
НАША ШКОЛА
Журнал "Шкільний бібліотечно-інформаційний центр"
Бібліотека ЗОШ №2
Бібліотека ЗОШ №3
Бібліотека ЗОШ №4
Бібліотека ліцею
Форма входу

Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
е-підручники
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 33
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів

ПОРТФОЛІО завідувача бібліотеки

Шановні користувачі!

До Вашої уваги портфоліо РЕМЕЗ НІНИ ПЕТРІВНИ завідувача бібліотеки, провідного бібліотекаря Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

переможця І (міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2011» у номінації: «Бібліотекар-дослідник»

переможця ювілейної, загальноміської програми "Славутичанин року - 2011"

переможця І (міського) та лауреата ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» у номінації: «Модель бібліотеки Нової української школи»

    Характеристика діяльності  

Переглянути

Ремез Н.П. закінчила Київське культурно-освітнє училище за спеціальністю «Бібліотечна справа». Працює у Славутицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з вересня 2008 року на посаді завідувача бібліотеки за кваліфікаційною категорією «Провідний бібліотекар». Стаж бібліотечної роботи 37 років.

Систематично підвищує кваліфікацію на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів: посвідчення №1259 07.03.2008 року, посвідчення №579 16.02.2010 року. У 2015 році Ремез Н.П. захистила проект з теми: «Проектна діяльність у роботі шкільної бібліотеки», отримала посвідчення серії АД №1224 06.03.2015 року.

Ремез Н.П. організовує свою діяльність спільно з педагогічним колективом, відповідно до планів роботи навчального закладу. Складає і готує списки літератури на допомогу навчально-виховному процесу, здійснює диференційоване обслуговування читачів, використовуючи різні форми і методи індивідуальної, групової і масової роботи. Регулярно оформляє тематичні книжкові виставки, добирає необхідну літературу для проведення виховних заходів, класних годин, педагогічних рад тощо. Здійснює оперативне наповнення веб-сайту шкільної бібліотеки з доменною адресою http://slavbibl1.at.ua/, який є не лише її візитною карткою, а й потужнім інформаційно-освітнім ресурсом.

У рамках реалізації науково-методичної проблеми «Проектна діяльність у роботі шкільної бібліотеки», над якою Ніна Петрівна працювала впродовж 2008-2010 років, разом з учнями школи, створені проекти: «Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає!», «Дім без книги – день без сонця», «Подорож до країни Книги».

Ніна Петрівна традиційно проводить свято для учнів 2-х класів «Посвячення в читачі», активно залучає школярів до участі у різноманітних читацьких конкурсах «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», «Найкращий читач України», «Книгоманія-2014».  У 2014 році дві учениці стали переможцями шкільного, міського та Всеукраїнського етапів конкурсу «Книгоманія-2014» і здобули звання «Найкращих читачів України».

У рамках святкування Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек організовує та проводить цікаві та інформативні заходи для учнів. Узагальнені матеріали місячника щорічно публікуються на сайті Міжнародної Асоціації шкільних бібліотек в рамках участі у міжнародному проекті «What people are doing for ISLM».

У 2016 році Ніна Петрівна була співавтором грантового проекту «Створення сучасного медіацентру через модернізацію матеріально-технічної бази шкільної бібліотеки». Проект-переможець спрямований на зміцнення матеріально-технічної бази, розширення інформаційного фонду, створення позитивного іміджу бібліотеки як інформаційного центру школи. Впродовж 2017 року, спільно з колективом школи, Ремез Н.П. ефективно працювала над його реалізацією. Усі етапи роботи успішно виконані.

Ремез Н.П. є мудрим наставником бібліотекарів міста, активним учасником засідань фахового міського методичного об’єднання. Так у 2010-2011 н.р., в  рамках міського методичного об’єднання бібліотекарів, провела майстер-клас «Бібліотечно-бібліографічна класифікація. Зміни та нововведення». У 2011-2012 н.р., в рамках семінару-практикуму для завідуючих районними, міськими методичними кабінетами, центрами «Використання -інформаційних ресурсів в освітній системі регіону», Ніна Петрівна оформила та презентувала книжкову виставку «Шлях до успіху – творчість», популяризуючи досвід педагогів та учнів школи. У 2013-2014 навчальному році, в рамках міського бібліотечного консиліуму «Вимоги щодо оформлення документації масових заходів та занять у бібліотеці», Ніна Петрівна виступала з теми «Технологія письмового оформлення Проекту». У 2014-2015 навчальному році була співорганізатором міського практикуму для педпрацівників з теми «Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006». У 2017-2018 навчальному році на високому рівні провела міський майстер-клас для бібліотекарів «Актуально про УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо».

Матеріали з досвіду роботи щороку представлені на виставці «Освіта Славутича», нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломами «Золотий фонд». Її надбання висвітлюються на сторінках фахових видань «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр», «Шкільний бібліотекар», «Шкільна бібліотека плюс», є автором 10 публікацій.

Ніна Петрівна має активну громадянську позицію. З 2008 року є членом Славутицької асоціації шкільних бібліотекарів. У 2010 році вона стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Я читаю з Укрпоштою». Це яскравий приклад популяризації книги та читання. К.Т. Паустовський писав: «Людина, яка любить і вміє читати – щаслива людина». Такою є Ніна Петрівна і своїм прикладом захоплює всіх читачів шкільної бібліотеки.

У 2010-2011  н.р. Ремез Н.П. стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у номінації «Бібліотекар – дослідник» та переможцем ювілейної загальноміської громадсько-мистецької програми «Славутичанин року – 2011».

За час роботи у навчальному закладі Ремез Н.П. зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений бібліотекар та умілий організатор. Вона формує бібліотечний фонд, який відповідає змісту навчання у закладі, його інформаційним і виховним функціям, запитам та інтересам користувачів. Систематично аналізує його використання. Упроваджує в роботу бібліотеки інноваційні технології, відповідально ставиться до оформлення необхідної документації. Докладає багато зусиль для розкриття творчих здібностей, інтелектуального та духовного розвитку користувачів бібліотеки; для створення атмосфери комфорту та високої культури спілкування. Бібліотека, під керівництвом Ніни Петрівни, відзначається самобутністю, неординарністю та прагненням до розвитку.

    Творчий портрет

Переглянути

Іванова, Я.Є. "Перший вісник краси та знань" [Текст]: творчий портрет Ніни Ремез / Я.Є.Іванова, Л.А.Поперечна // Теледень-Славутич. - 2011. - №41. - С.5.

    Участь у міських методичних об’єднаннях шкільних бібліотекарів  

Переглянути
 • 2009 рік – дискусійні гойдалки "Сучасна художня література в колі читання бібліотекарів"
 • 2011 рік – майстер-клас "Бібліотечно-бібліографічна класифікація. Зміни та нововведення"
 • 2012 рік – дискусійні гойдалки «Сучасна книжка – сучасним дітям»
 • 2014 рік - бібліотечний консиліум ШМБП "Вимоги щодо оформлення документації масових заходів та занять у бібліотеці" виступ: "Технологія письмового оформлення Проекту"
 • 2014 рік - практикум «Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006»
 • 2015 рік - бібліотечний консиліум «Норми часу на основні процеси бібліотечної роботи»
 • 2016 / 2017 роки - реалізація проекту «Створення сучасного медіацентру через модернізацію матеріально-технічної бази шкільної бібліотеки»
 • 2018 рік - майстер-клас з теми «Актуально про УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо», в рамках міської Школи майстерності бібліотечного працівника
 • 2019 рік - стратегічна сесія «Місія шкільної бібліотеки у становленні Нової української школи у форматі SWOT-аналізу
 • 2020 рік - практикум для освітян «Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006»

    Результативність участі у міських виставках передового педагогічного досвіду «Освіта Славутича»  

Переглянути

 Тематична сторінка за гіперпосиланням

 

    Публікації матеріалів з досвіду роботи у фахових періодичних виданнях  

Переглянути
 1. Ремез, Н. Є в Шевченка народження дата - дати смерті в Шевченка немає!  [Текст] : літературна вікторина / Ніна Ремез // ШБІЦ-інфо. Нові надходження. – 2018. - № 1.
 2. Ремез, Н. Актуально про УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо  [Текст] : посібник / Н. Ремез, Я. Іванова // ШБІЦ-інфо. Нові надходження. – 2018. - № 2.
 3. Ремез, Н. Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006  [Текст] : практикум / Яна Іванова, Ніна Ремез // ШБІЦ-інфо. Нові надходження. – 2015. - № 4. – С.1 -9.
 4. Ремез, Н. Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006  [Текст] : практикум / Яна Іванова, Ніна Ремез // ШБІЦ-інфо. Нові надходження. – 2015. - № 3. – С.1 -11.
 5. Ремез, Н.П. Читання - найкраще навчання [Текст]: ролево-ігровий проект / Н.П. Ремез // Шкільна бібліотека плюс. - 2013. - № 17-18. - С.2-6.
 6. Ремез, Н.П. У чарівному світі літератури (навчальний проект) [Текст] / Н.П. Ремез, Н.В. Мозирко // Шкільний бібліотекар. - 2013. - № 7. - С.8-15.
 7. Ремез, Н.П. Локальний документ як спроба врегулювання механізму управління бібліотечним фондом навчальної літератури [Текст] / Н.П. Ремез // Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. - 2012. - № 8. - С.12-18.
 8. Ремез, Н.П. Актуально про ББК [Текст]: методичний портфель / Я.Є. Іванова, Н.П. Ремез // Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. - 2011. - № 12. - С.19-30.
 9. Ремез, Н. Чому ми обираємо проекти? [Текст] / Ніна Ремез // Шкільний бібліотечно-інформаційний центр .- 2011 .- №11. - С.51-56.
 10. Ремез, Н.П. Подорож до країни Книги: творчий проект [Текст] / Н.П. Ремез // Шкільна бібліотека плюс .- 2011 .- №16. - С.12-20.
 11. Ремез, Н.П. Дім без книги – день без сонця: творчий проект [Текст] / Н.П. Ремез // Шкільна бібліотека плюс .- 2010. - №20 .- С.7-17.

    Нагороди та відзнаки  

Переглянути

 Тематична сторінка за гіперпосиланням    

    Сертифікати  

Переглянути

 Тематична сторінка за гіперпосиланням