Середа, 19.06.2019, 10:11
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

БІБЛІОТЕКА ЗОШ №1 м.Славутича

Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально [110]
Виставки [13]
Заходи [62]
Видавнича діяльність [17]
рекомендаційна бібліографія, пам'ятки, бюлетені нових надходжень, огляди літератури, тощо
Ми пишаємось [5]
Наші партнери
Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області
Славутицький міський методичний центр
НАША ШКОЛА
Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів
Журнал "Шкільний бібліотечно-інформаційний центр"
Бібліотека ЗОШ №2
Бібліотека ЗОШ №3
Бібліотека ЗОШ №4
Бібліотека ліцею
Форма входу

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 30
Для батьків
Для вчителів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів

ПОРТФОЛІО завідувача бібліотеки

Шановні користувачі!

До Вашої уваги портфоліо РЕМЕЗ НІНИ ПЕТРІВНИ завідувача бібліотеки, провідного бібліотекаря Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

переможця І (міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2011» у номінації: «Бібліотекар-дослідник»

переможця ювілейної, загальноміської програми "Славутичанин року - 2011"

    Характеристика діяльності  

Переглянути

Ремез Н.П. закінчила Київське культурно-освітнє училище за спеціальністю «Бібліотечна справа». Працює у Славутицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з вересня 2008 року на посаді завідувача бібліотеки за кваліфікаційною категорією «Провідний бібліотекар». Стаж бібліотечної роботи 37 років.

Систематично підвищує кваліфікацію на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів: посвідчення №1259 07.03.2008 року, посвідчення №579 16.02.2010 року. У 2015 році Ремез Н.П. захистила проект з теми: «Проектна діяльність у роботі шкільної бібліотеки», отримала посвідчення серії АД №1224 06.03.2015 року.

Ремез Н.П. організовує свою діяльність спільно з педагогічним колективом, відповідно до планів роботи навчального закладу. Складає і готує списки літератури на допомогу навчально-виховному процесу, здійснює диференційоване обслуговування читачів, використовуючи різні форми і методи індивідуальної, групової і масової роботи. Регулярно оформляє тематичні книжкові виставки, добирає необхідну літературу для проведення виховних заходів, класних годин, педагогічних рад тощо. Здійснює оперативне наповнення веб-сайту шкільної бібліотеки з доменною адресою http://slavbibl1.at.ua/, який є не лише її візитною карткою, а й потужнім інформаційно-освітнім ресурсом.

У рамках реалізації науково-методичної проблеми «Проектна діяльність у роботі шкільної бібліотеки», над якою Ніна Петрівна працювала впродовж 2008-2010 років, разом з учнями школи, створені проекти: «Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає!», «Дім без книги – день без сонця», «Подорож до країни Книги».

Ніна Петрівна традиційно проводить свято для учнів 2-х класів «Посвячення в читачі», активно залучає школярів до участі у різноманітних читацьких конкурсах «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», «Найкращий читач України», «Книгоманія-2014».  У 2014 році дві учениці стали переможцями шкільного, міського та Всеукраїнського етапів конкурсу «Книгоманія-2014» і здобули звання «Найкращих читачів України».

У рамках святкування Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек організовує та проводить цікаві та інформативні заходи для учнів. Узагальнені матеріали місячника щорічно публікуються на сайті Міжнародної Асоціації шкільних бібліотек в рамках участі у міжнародному проекті «What people are doing for ISLM».

У 2016 році Ніна Петрівна була співавтором грантового проекту «Створення сучасного медіацентру через модернізацію матеріально-технічної бази шкільної бібліотеки». Проект-переможець спрямований на зміцнення матеріально-технічної бази, розширення інформаційного фонду, створення позитивного іміджу бібліотеки як інформаційного центру школи. Впродовж 2017 року, спільно з колективом школи, Ремез Н.П. ефективно працювала над його реалізацією. Усі етапи роботи успішно виконані.

Ремез Н.П. є мудрим наставником бібліотекарів міста, активним учасником засідань фахового міського методичного об’єднання. Так у 2010-2011 н.р., в  рамках міського методичного об’єднання бібліотекарів, провела майстер-клас «Бібліотечно-бібліографічна класифікація. Зміни та нововведення». У 2011-2012 н.р., в рамках семінару-практикуму для завідуючих районними, міськими методичними кабінетами, центрами «Використання -інформаційних ресурсів в освітній системі регіону», Ніна Петрівна оформила та презентувала книжкову виставку «Шлях до успіху – творчість», популяризуючи досвід педагогів та учнів школи. У 2013-2014 навчальному році, в рамках міського бібліотечного консиліуму «Вимоги щодо оформлення документації масових заходів та занять у бібліотеці», Ніна Петрівна виступала з теми «Технологія письмового оформлення Проекту». У 2014-2015 навчальному році була співорганізатором міського практикуму для педпрацівників з теми «Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006». У 2017-2018 навчальному році на високому рівні провела міський майстер-клас для бібліотекарів «Актуально про УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо».

Матеріали з досвіду роботи щороку представлені на виставці «Освіта Славутича», нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломами «Золотий фонд». Її надбання висвітлюються на сторінках фахових видань «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр», «Шкільний бібліотекар», «Шкільна бібліотека плюс», є автором 10 публікацій.

Ніна Петрівна має активну громадянську позицію. З 2008 року є членом Славутицької асоціації шкільних бібліотекарів. У 2010 році вона стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Я читаю з Укрпоштою». Це яскравий приклад популяризації книги та читання. К.Т. Паустовський писав: «Людина, яка любить і вміє читати – щаслива людина». Такою є Ніна Петрівна і своїм прикладом захоплює всіх читачів шкільної бібліотеки.

У 2010-2011  н.р. Ремез Н.П. стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у номінації «Бібліотекар – дослідник» та переможцем ювілейної загальноміської громадсько-мистецької програми «Славутичанин року – 2011».

За час роботи у навчальному закладі Ремез Н.П. зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений бібліотекар та умілий організатор. Вона формує бібліотечний фонд, який відповідає змісту навчання у закладі, його інформаційним і виховним функціям, запитам та інтересам користувачів. Систематично аналізує його використання. Упроваджує в роботу бібліотеки інноваційні технології, відповідально ставиться до оформлення необхідної документації. Докладає багато зусиль для розкриття творчих здібностей, інтелектуального та духовного розвитку користувачів бібліотеки; для створення атмосфери комфорту та високої культури спілкування. Бібліотека, під керівництвом Ніни Петрівни, відзначається самобутністю, неординарністю та прагненням до розвитку.

    Творчий портрет

Переглянути
Обов’язок! Це саме те велике слово, що підносить людину над самим собою 

Іванова, Я.Є. "Перший вісник краси та знань" [Текст]: творчий портрет Ніни Ремез / Я.Є.Іванова, Л.А.Поперечна // Теледень-Славутич. - 2011. - №41. - С.5.

    Участь у міських методичних об’єднаннях шкільних бібліотекарів  

Переглянути
 • 2009 рік – Дискусійні гойдалки "Сучасна художня література в колі читання бібліотекарів"
 • 2011 рік – майстер-клас "Бібліотечно-бібліографічна класифікація. Зміни та нововведення"
 • 2012 рік – Дискусійні гойдалки «Сучасна книжка – сучасним дітям»
 • 2014 рік - бібліотечний консиліум ШМБП "Вимоги щодо оформлення документації масових заходів та занять у бібліотеці" виступ: "Технологія письмового оформлення Проекту"
 • 2014 рік - практикум «Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006»
 • 2015 рік - бібліотечний консиліум «Норми часу на основні процеси бібліотечної роботи»
 • 2016 / 2017 роки - реалізація проекту «Створення сучасного медіацентру через модернізацію матеріально-технічної бази шкільної бібліотеки»
 • 2018 рік - майстер-клас з теми «Актуально про УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо», в рамках міської Школи майстерності бібліотечного працівника

    Результативність участі у міських виставках передового педагогічного досвіду «Освіта Славутича»  

Переглянути

          

Тематичну сторінку за гіперпосиланням

    Публікації матеріалів з досвіду роботи у фахових періодичних виданнях  

Переглянути
 1. Ремез, Н. Є в Шевченка народження дата - дати смерті в Шевченка немає!  [Текст] : літературна вікторина / Ніна Ремез // ШБІЦ-інфо. Нові надходження. – 2018. - № 1.
 2. Ремез, Н. Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006  [Текст] : практикум / Яна Іванова, Ніна Ремез // ШБІЦ-інфо. Нові надходження. – 2015. - № 4. – С.1 -9.
 3. Ремез, Н. Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006  [Текст] : практикум / Яна Іванова, Ніна Ремез // ШБІЦ-інфо. Нові надходження. – 2015. - № 3. – С.1 -11.
 4. Ремез, Н.П. Читання - найкраще навчання [Текст]: ролево-ігровий проект / Н.П. Ремез // Шкільна бібліотека плюс. - 2013. - № 17-18. - С.2-6.
 5. Ремез, Н.П. У чарівному світі літератури (навчальний проект) [Текст] / Н.П. Ремез, Н.В. Мозирко // Шкільний бібліотекар. - 2013. - № 7. - С.8-15.
 6. Ремез, Н.П. Локальний документ як спроба врегулювання механізму управління бібліотечним фондом навчальної літератури [Текст] / Н.П. Ремез // Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. - 2012. - № 8. - С.12-18.
 7. Ремез, Н.П. Актуально про ББК [Текст]: методичний портфель / Я.Є. Іванова, Н.П. Ремез // Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. - 2011. - № 12. - С.19-30.
 8. Ремез, Н. Чому ми обираємо проекти? [Текст] / Ніна Ремез // Шкільний бібліотечно-інформаційний центр .- 2011 .- №11. - С.51-56.
 9. Ремез, Н.П. Подорож до країни Книги: творчий проект [Текст] / Н.П. Ремез // Шкільна бібліотека плюс .- 2011 .- №16. - С.12-20.
 10. Ремез, Н.П. Дім без книги – день без сонця: творчий проект [Текст] / Н.П. Ремез // Шкільна бібліотека плюс .- 2010. - №20 .- С.7-17.

    Нагороди та відзнаки  

Переглянути

     

Тематичну сторінку за гіперпосиланням

    Сертифікати  

Переглянути
Тематичну сторінку за гіперпосиланням

Кількість переглядів 

счетчик посещений