У читальній залі бібліотеки закладу освіти відбулося читання та обговорення оповідання Лесі Борсук-Янківської "Геніальне відкриття детектива Павла Зайчика, або Машина часу у другому класі.
Другокласники із задоволенням переглядали ілюстрації до твору. Крім того діти дізналися багато цікавого зі світу Книг.
Вітаємо, друзі! Сьогодні стартує Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання".
Ініціатива має на меті сприяти розвитку читацьких навичок серед українців та підкреслити важливість читання у формуванні самобутньої освіченої нації. Нехай цей тиждень стане початком нових відкриттів та захоплюючих подорожей у світ читання!
Запрошуємо всіх долучитися до цієї чудової ініціативи та зробити свій внесок у підтримку культури читання.
Приєднуйтесь до національного тижня читання "Бути своїми"!
Промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання — основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо.
Так, з 04 до 10 грудня 2023 року державна установа «Український інститут книги» проводитиме Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання». Мета Акції — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.
Шкільна бібліотеко, світ чарівних книжок… Так, саме шкільна бібліотека знайомить учня з прекрасним світом книг. З дитячих років книжка допомагає пізнавати себе і розуміти світ, що оточує. Про все розповідає книжка! Вона відкриває небачені обрії, таємниці історії, природи, життя, боротьбу людей за щастя і справедливість… Книжка може чимало: допомагає у навчанні і самовихованні, збагачує знаннями, зміцнює волю, пробуджує мрію… Недарма говорять: «Хто багато читає, той багато знає».
Місячник шкільних бібліотек в Україні проходив під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!». Організатори заходів ставили собі за мету привернути увагу дітей до книги та читан
... Читати далі »
У рамках місячника шкільних бібліотек учні 7-Б класу (класний керівник Валентина Сироватка) підготували та провели слайд-презентацію «Сучасні українські письменники у лавах ЗСУ».
З початком повномасштабної війни росії проти України кожен українець зробив вибір, як допомагати. Чимало українців узяли до рук зброю. Серед них письменники, що пишуть про війну і Україну: Валерій Пузік, Павло Вишебаба, Артем Чапай.
Діти читали поезії, зокрема вірш П.Вишебаби «Тільки не пиши мені про війну». Переглянули буктрейлер збірки В.Пузіка «З любов'ю - тато!».
Нарешті наші найменші школярики дочекалися екскурсії до бібліотеки!
Вони уважно слухали бібліотекарку Ніну Петрівну. І настільки захопилися змістовною і повчальною розповіддю про чарівний світ книжок, що вирішили наступного дня принести свою улюблену книжечку до класу. А на толоці першокласники були в захваті від такого розмаїття книг!
Діти переглядали їх один в одного, знайомили з коротким змістом своїх улюблених творів і з класним керівником організували виставку. Скоріше б швидше навчитися гарно читати, щоб можна було частіше відвідувати бібліотеку!
18 жовтня в читальній залі нашого закладу відбулася мотиваційна зустріч для учнів 8-Б класу.
Завідувачка бібліотеки Ніна Ремез розповіла змістовну історію про створення найсвятішої книги – Біблії, цитувала відомих людей про її значення.
Діти мали змогу доторкнутися до сторінок цієї книги, де кожен може знайти пораду для себе. Можливо, для когось це було вперше. Спілкування пройшло в душевній і довірливій атмосфері.
Завершилася зустріч декламуванням Мариношенко Пелагеєю поезії Ольги Радченко “Свічки життя”.
Відповідно до плану проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2023 учні 8-А класу, з класним керівником Людмилою Яшуніною, завітали до читальної зали, де відбулася година спілкування «Джерело мудрості, правди і життя».
Разом із завідувачкою бібліотеки нашого закладу, Ніною Ремез, обговорили головні постулати однієї із священних книг людства – Біблії та її моральний вплив на сучасну людину.
Діти брали активну участь у спілкуванні, наводили приклади із власного досвіду, читали вірші і навіть сигнал «Повітряна тривога» не завадив нам – годину спілкування завершили в укритті.
Шкільна бібліотека - цікаве та затишне приміщення у школі. Воно завжди приваблювало до себе учнів.
От і сьогодні другокласники стали справжніми читачами.
У рамках місячника шкільних бібліотек діти познайомилися з казковими героями, допомогли їм відшукати їхні казки, відгадали незвичайні ребуси. Від час екскурсії - відвідали книгосховище, пригадали правила поведінки в бібліотеці та користування книгами.
Тема ISLM на 2023 рік - «Шкільна бібліотека: моє щасливе місце, де процвітають творчість і уява», відображає ідею, що шкільні бібліотеки - це особливі місця для дітей, де вони відкривають двері в світ пригод та чарівних місць. Ця тема базується на конференції IASL 2023 року, яка присвячена розвитку шкільних бібліотек і об'єднана загальною ідеєю розквіту цих освітніх об'єктів.