Міністерство цифрової трансформації України запропонувало всім вчителям України освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Серіал розрахований на новачків та складається із 6 серій тривалістю 8-26 хвилин.
Серія 0. «Перш ніж пірнути в онлайн з головою». У цій серії: вступне слово від Оленки Северенчук, директорки з розвитку Ukrainian Global School, радниці заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.
З метою впровадження дистанційних форм навчання в освітній процес та створення власних освітніх продуктів та навчальних матеріалів методисти міського методичного центру надають консультації та здійснюють дорадництво з організації дистанційного навчання.
Шановні користувачі сайту, до вашої уваги перелік онлайн-уроків вчителів Славутицького ліцею для учнів 11-х класів у рамках підготовки до ЗНО.
Відео-уроки будуть зніматися та транслюватися впродовж карантину на каналах ТБ «Медіа Дім» та міського методичного центру щоденно, по мірі запису відео.
Алгебра. «Розв’язування задач з параметрами. Методика оцінювання задач» Пихтар М.П. перегляд
Англійська мова. «Світ – чудовий. Національні
... Читати далі »
Шановні колеги! У зв’язку із уведенням карантину в країні видавництво «Ранок» ініціює проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн-навчання розпочнеться 18 березня і триватиме кожного буднього дня до завершення карантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок»!
Любі наші читачі, ознайомтеся з інформацією щодо заходів безпеки проти коронавірусу COVID-19.
Бережіть себе та будьте здорові!
Міністерство охорони здоров’я спільно з телеканалом ПЛЮС ПЛЮС запустили для дітей комунікаційну кампанію щодо заходів безпеки проти коронавірусу COVID-19.
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)
Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:
Наразі все більше бібліотек в Україні та світі обмежують бібліотечно-інформаційне та соціокультурне обслуговування своїх користувачів. І такі дії цілком зрозумілі, адже в пріоритеті – здоров'я та безпека і користувачів, і працівників бібліотек.
Однак, навіть у такій ситуації бібліотеки можуть продовжувати надавати мінімальні просвітницькі та інформаційні послуги. Головне – поінформувати про це усіх зацікавлених.
Ось лише декілька ідей (залежно від можливостей кожної бібліотеки):